SUBSTRAL HANDYGREEN

Ručný aplikátor Handy Green vhodný k výsev, aplikáciu granulovaných hnojív a posypovej soli...
Doporučená ponuka vrabciak.sk

Na sklade • 1 variant4,6 €91 % • 3 595 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

Reklama

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobre vyriešená ergonómia držania
    • nastavenie dávkovača
    • zasekávanie sa pri plnšom násypníku
    • plastová rukoväť otáčania - pri zasekávaní mám dojem že to dolámem
    • nemá smerovač - neviete s tým ísť popri múre tak, aby ste ho nezasahovali

tento výrobok je akurát pekný, ale už by som si ho nekúpil a ak by som ho potreboval na väčšiu záhradu a pravidelné používanie, vrátil by som ho

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt

Reklama