Najnovšie recenzie zo sekcie Rozmetadlá a sypacie vozíky

Pridané: 29. júla 2014

Zakúpený v MALL.SK

• ľahko ovladateľné sypadlo na hnojivo

výrobok je ľahký slúži na posýpanie trávnika hnojivom,ľahká údržba

Pridané: 24. júla 2014

Zakúpený v MALL.SK

• Nastavovanie posypu iba pri prázdnom vozíku. Pri naplnenom vozíku je to plast o plast a zasekne sa medzi nastavovačov posypový materiál.

Za tú cenu super.

HECHT 270

HECHT 270

Pridané: 13. júna 2014

• záber
  • pomerne veľký zásobník
  • pomer cena - kvalita
  • zasekávanie klapky na spúšťanie hnojiva

Potreboval som, rozmetadlo na cca 15 árov. Toto rozmetadlo som si vybral hlavne kvôli cene a pracovnému záberu. Nechcel som rozmetadlo typu, široký zásobník a padanie do trávniku. 11 árov mám v kopcovitom teréne, čiže by som sa zbytočne nachodil, keďže rozmetadlá tohoto typu majú záber okolo 40-60cm.

Hecht 270 má zaber rozhadzovania cca 4 metre, ale záleží od rýchlosti chôdze, keďže rozmetacie ústrojenstvo je sprevodované podľa rýchlosti kolies. Čiže ak idete pomalšie sa dá rozhadzovať aj na 3 a pri príliž rýchlej aj 5 metrov. Neodporúčam toto rozmetadlo na malé rozlohy.

Spracovanie je za tú cenu pomerne dobré. Konštrukcia je kvalitná. No som skeptický voči koliečkam prevodu. Sú plastové ale bežné používanie by nemalo byť problémom.

Čo by som označil ako mínusom tohoto rozmetadla je odsúvacie klapky na púšťanie hnojiva do rozmetacieho ústrojenstva. Nachádzajú sa na spodnej časti zásobníka a sú tiež z plastu ako zásobník. Po pár pusteniach hnojiva sa mi medzi tie klapky a zásobník dostal prach a malé čiastočky hnojiva a klapky zostali zaseknuté v otvorenej poloho čiže hnojivo sa sypalo a ja som musel rozhadzovať až do vyprázdnenia. Pružina ktorá má nastrosti zavretie klapiek pri pustení páčky na rúčkach nemá dostatočnú silu na to, aby naspäť zavrela klapky keď sa dostane niečo medzi ne. Z mojich skúseností sa tam vždy niečo dostane, takže by som odporúčal nenasypať plný zásobník a dávať tam len toľko hnojiva, koľko viete rosypať bez zastavenia. Ďaľšou možnosťou je podľa mňa neotvoriť klapky naplno a ísť pomalšie s menším záberom. Tým by ste mali zabrániť problémom so zasekávaním.

Hoci toto rozmetadlo má menšie nedostatky, osobne ho považujem za dobrú kúpu. Za tie peniaze stojí zato. Ak nechcete investovať veľké peniaze do rozmetadla a hnojíte 3x do roka pomerne väčšiu pluchu je tento produkt ideálny.

Hecht 220

Hecht 220

Pridané: 11. júna 2014

(naposledy upravené 11. júna 2014)

• Lahko skladatelny
  • Velke kolesa
  • Velka nadrz na hnojivo alebo osivo
  • Lahko a jednoducho regulovatelny davkovac hnojiva
  • Super cena

Velmi dobra cena produktu a velky zasobnik ovplyvnili moje rozhodnutie kupit tento vyrobok. Lahko sa s nim manipuluje.

Pridané: 9. júna 2014

• praktický

výborná kvalita za super cenu

Overený zákazník TPD.sk Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2014

Zakúpený v TPD.sk

• Kvalita

Vozik ma najvacsiu slabinu v posuvnej davkovacej liste, ktora je zvrchu len zacvaknuta v drazke plastu vozika. Pri prvej davke hnojiva mi ju hnojivo vytlacilo z drazky von a sypalo sa navyse von. Myslel som si ze to mohla byt chyba nejakeho cinana, ktory ju montoval, tak som mu dal sancu, vycistil vozik a dal listu spat na miesto. Nevydrzala tam znova ani jednu davku. Kedze viem, ze s tymito listami sa v podobnych vozikoch po case neda hybat, priskrutkoval som ju napevno v davkovacej polohe, ktora mi vyhovuje. Nechcelo sa mi ho vraciat na obchod aj kvoli jeho cene. Snad nejaky cas vydrzi. Kupte si vozik radsej od ineho vyrobcu.

Einhell Blue BG-US 2,5

Einhell Blue BG-US 2,5

Pridané: 3. júna 2014

Vyborny produkt

Pridané: 30. mája 2014

(naposledy upravené 30. mája 2014)

Zakúpený v DOMOSS

• je to jednoduchá pomôcka pre záhradkára.

odporúčam tento výrobok

praktický, spoľahlivý

Pridané: 13. mája 2014

• funguje
  • lacna konstrukcia

riziko, ze po par pouzitiach sa rozpadne

Pridané: 12. mája 2014

Zakúpený v MALL.SK

• jednoduchá obsluha, rovnomernosť osevu
  • zatiaľ nič, použila som len dva krát

spokojnosť

Zakúpený v HEJ.sk

• dobra cena,
  • dobre rozhadzovanie hnojiva
  • .

Idealne je ak hnojivo, ktore chcete rozhadzovat ma priblizne rovanako velke gulicky. Pred nasypanim hnojiva do vozika si zmensite priemer vypustacich otvorov na co najmensi. Po nasypani hnojiva postupne zvacsujte sypaci otvor az pridete na polohu kde sa vam bude sypat primerane(opimalne) mnozstvo hnojiva. Ak si nechate otvorene priepuste na najvacsie(naplnite potom vozik hnojivom) a budete priepuste zmensovat aby vam menej hnojiva sypalo tak sa vam bude tazsie hladat optimalne nastavenie kde vam bude sypat hnojivo ako potrebujete. Vacsia gulicka vam totiz zasekne moznost regulacie. Doporucujem kupu tohto vyrobku.

Overený zákazník BOEL Overený zákazník

Pridané: 25. apríla 2014

Zakúpený v BOEL

• ľahký, jednoduchý, funkčný
  • asi by to chcelo popis pre nastavenie veľkosti sypaného materiálu

odporúčam

Pridané: 21. apríla 2014

Zakúpený v DOMOSS

• vyhodna cena, lahka manipulacia, splnil moje ocakavania
  • ziadne zapory

odporucam

HECHT 256

HECHT 256

Overený zákazník Werco SK Overený zákazník

Pridané: 19. apríla 2014

Zakúpený v Werco SK

• robusná konštrukcia
  • Nepresné dávkovanie, nerovnomerné rozhadzovanie substrátu,
  • nepresné výlisky korpusu

Priemer

Pridané: 5. apríla 2014

(naposledy upravené 5. apríla 2014)

• 0 bodov
  • slabota, potreboval som to na malý trávnik, zasekáva sa , následne treba vysypať obsah, aj keď je malý obsah hnojiva zasekne sa, podľa mňa nepodarok

už by som ho nekúpil

Pridané: 5. apríla 2014

• zasekol sa pri prvom použití pri posype umelým hnojivom aj pri veľmi malom množstve hnojiva

neodporúčam ani pri hnojení malých plôch

Pridané: 4. apríla 2014

• Cena výkon
  • Nič podstatné

Výhodný nákup

Wolf-Garten WE-330

Wolf-Garten WE-330

Pridané: 31. marca 2014

Zakúpený v MALL.SK

• lahka vaha, skladnost, jednoducha obsluha

presne podla ocakavania

GARDENA 500 Comfort 0433-29

GARDENA 500 Comfort 0433-29

Overený zákazník DAES s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 24. marca 2014

Zakúpený v DAES s.r.o.

• jednoduchá manipulácia
  • splní účel, na ktorý je produkt určený
  • vhodný pre záhradkárskych začiatočníkov
  • proste super

tento predukt sme si vybrali na začiatok nášho záhradkárčenia, zakladáme trávnik, potrebujeme prihnojovať....Začali sme ho používať, je s ním ľahká manipulácia, dobre sa s ním pracuje. Je jednoduchý, za prijateľnú cenu, kvalitné prevedenie, ľahké uskladnenie, vhodné akurát pre menšie plochy. Vele odporúčam.

Zobrazujem 201 - 220 zo 247 recenzií 1...9 10 [ 11 ] 12 13